CroMafia SA:MP Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroMafia SA:MP Server

Forum CroMafia servera
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
~!MuzA!~

~!MuzA!~


Broj postova : 24
Join date : 02.03.2009

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimesub oľu 07, 2009 12:47 pm

Nick igraca koji je banan:phsj
Nick Admina koji ga je banao:MuzA_VerceTTi
Razlog:Prvo sam ga kickao bar 4-5 puta jer je dolazio s bezveznim i istim nickm...tj. phsj........i onda nakon sto je opet dolazio i nije changenick skuzio sam da je bot.....samo cim me vidi napada i puca i ne prestaje....a...stovise....lik ima beskonacnu municiju....znaci bot cheater....to bi blo to ukratko....
Dokaz:Nemam fraps instaliran...evo samo slika da sam ga bano....http://slike.hr/vidi/samp08235.png
Unban:NIKADA
[Vrh] Go down
gennius




Broj postova : 38
Join date : 28.02.2009

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimesub oľu 07, 2009 9:13 pm

malo citaj pored pise ti lijepo admini obavezno procitati i malo gledaj jos jednom temu bezze ovako napravi ide ban s foruma na 3 dana
[Vrh] Go down
~!MuzA!~

~!MuzA!~


Broj postova : 24
Join date : 02.03.2009

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimened oľu 08, 2009 12:28 pm

Slusaj ja sam napisao kako sam trebao napisati....ako ti imas sta protiv nemoj tu postati...i to mi samo trawis moze prigovoriti a ne ti.... Evil or Very Mad ....LOCK!!..EDIT:lol di je lock?
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimened oľu 08, 2009 5:44 pm

odi skroz dolje na kraju stranice i vidit češ ikonu lokot i to stisni...
[Vrh] Go down
~!MuzA!~

~!MuzA!~


Broj postova : 24
Join date : 02.03.2009

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimened oľu 08, 2009 6:13 pm

meni to nigdje ne pise :S
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimened oľu 08, 2009 11:21 pm

normalno da ne piše kad je ikona izgled ikone je LOKOT
[Vrh] Go down
~!MuzA!~

~!MuzA!~


Broj postova : 24
Join date : 02.03.2009

:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitimepon oľu 09, 2009 12:24 pm

ajde ti to lijepo lock toga meni nigdje nema casna rijec ;(
[Vrh] Go down
Sponsored content





:::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::   :::::::::::::::::::::phsj::::::::::::::::::::::::: I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
:::::::::::::::::::::phsj:::::::::::::::::::::::::
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CroMafia SA:MP Server :: Za one koji krse pravila! :: Ban sa servera!-
Forum(o)Bir: