CroMafia SA:MP Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroMafia SA:MP Server

Forum CroMafia servera
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D

Go down 
+4
Spojka
Trawis
RaCeR
gennius
8 posters
Autor/icaPoruka
gennius




Broj postova : 38
Join date : 28.02.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 10:59 pm

ovdje,tracajte,pricajte sta hocete samo bez spamanja
[Vrh] Go down
gennius




Broj postova : 38
Join date : 28.02.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 11:00 pm

i ja moram prvi se javiti lol!

Pozzz svima
[Vrh] Go down
RaCeR

RaCeR


Broj postova : 25
Join date : 02.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimeuto oľu 03, 2009 7:34 pm

owako ja sam changenick i pisalo je kad sam ponowo uso bad nickname...sad ko ce mi wratit statse

pale pale
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:00 pm

svi acc-ovi su izbrisani...kad budes na serveru javi nekom da ti vrati statse
[Vrh] Go down
Spojka




Broj postova : 6
Join date : 07.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesub oľu 07, 2009 8:33 pm

peace ekipa
[Vrh] Go down
Vortex

Vortex


Broj postova : 19
Join date : 08.03.2009
Age : 34

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimened oľu 08, 2009 9:22 pm

Pozzzz ljudi novi sam na serveru ali ne i na sampu Very Happy ....Rasturam na Dm xD al mi se neda igrat 1v1 Smile
[Vrh] Go down
Vortex

Vortex


Broj postova : 19
Join date : 08.03.2009
Age : 34

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimened oľu 08, 2009 11:06 pm

Šta je dovraga ovo zašto nemogu na server...Na ostale servere mogu al na vašem kad udem mi crasha stalno :S
[Vrh] Go down
Spojka




Broj postova : 6
Join date : 07.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimeuto oľu 10, 2009 8:49 pm

sta mozes mozda krivi samp Sad
[Vrh] Go down
b@gzi




Broj postova : 20
Join date : 08.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesri oľu 11, 2009 12:31 am

trawis zas s mi promenio pass
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesri oľu 11, 2009 9:29 pm

ja nisam nikome niš mjenjo
[Vrh] Go down
Dragon

Dragon


Broj postova : 37
Join date : 11.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesri oľu 11, 2009 10:23 pm

jbg haker bio
[Vrh] Go down
RaCeR

RaCeR


Broj postova : 25
Join date : 02.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 7:54 pm

mogu ja nes predlozit...ja mislim da na forumu ima pre malo tema...:::...mislim glawnih trea jos nes stawit i tak....barem ja tak mislim... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 9:29 pm

reci koje da se dodaju
[Vrh] Go down
RaCeR

RaCeR


Broj postova : 25
Join date : 02.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimepet oľu 13, 2009 9:32 pm

pa moglo bi bit ono koje oces npr....downloadsi...i tamo stawis di da se download MTA i tako nes stawis ono neke uobicajene teme...par njih Cool
[Vrh] Go down
Bibi




Broj postova : 17
Join date : 01.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesub oľu 14, 2009 12:51 pm

imas pravo racer tak da se stave standardni downloadi za sa-mp kao sto kates MTA pa sa-mp client itd...
[Vrh] Go down
Dragon

Dragon


Broj postova : 37
Join date : 11.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesub oľu 14, 2009 1:05 pm

Fan Art,Natjecanja,Download Selekcija,Forum Novosti

ako zelis naravno ja to sve predlazem pirat
[Vrh] Go down
b@gzi




Broj postova : 20
Join date : 08.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesub oľu 14, 2009 2:10 pm

ivane javi mi se na msn trebam te hitno neko me je bano opet i emou da udjem ni sa jednim nickom
[Vrh] Go down
Vortex

Vortex


Broj postova : 19
Join date : 08.03.2009
Age : 34

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimened oľu 15, 2009 1:33 pm

Dajte i meni unban ni je nemogu ni sa jednim nickom na server....DAj PLIZZ UNBANNNN
[Vrh] Go down
Dragon

Dragon


Broj postova : 37
Join date : 11.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimečet oľu 19, 2009 1:51 pm

jbg reci na unban xd
[Vrh] Go down
Vortex

Vortex


Broj postova : 19
Join date : 08.03.2009
Age : 34

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 8:41 pm

Kad ce biti rezultati prijava za admine??
[Vrh] Go down
RaCeR

RaCeR


Broj postova : 25
Join date : 02.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 1:13 am

jao bas mi je zaosto nisam dobio admina... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a jbg sta se moze
[Vrh] Go down
Dragon

Dragon


Broj postova : 37
Join date : 11.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:50 am

ja sam dobio xd Very Happy
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 5:38 pm

bit će još prijava strpite se Very Happy
[Vrh] Go down
Dragon

Dragon


Broj postova : 37
Join date : 11.03.2009

Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitimečet oľu 26, 2009 2:01 pm

eto vidite xD Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D   Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovaj chat cu napraviti samo za vas,ugodno tracanje :D
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Glavni Chat Cro Mafie
» Glavni chat mafie
» ::GlaWni Chat [THC] Mafije::
» ::Glavni Chat GB mafije::
» :::Glavni chat Vlade:::

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CroMafia SA:MP Server :: Server & Forum :: Glavni Chat DM Servera-
Forum(o)Bir: