CroMafia SA:MP Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroMafia SA:MP Server

Forum CroMafia servera
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
gennius




Broj postova : 38
Join date : 28.02.2009

:::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: Empty
PostajNaslov: :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::   :::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: I_icon_minitimened oľu 01, 2009 11:53 pm

ovdje postajte dobrovoljci koji znaju da odlicno skriptaju i mogu sve napraviti haman sve
[Vrh] Go down
Bibi




Broj postova : 17
Join date : 01.03.2009

:::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: Empty
PostajNaslov: Re: :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::   :::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 3:31 am

pa sto treba ja mogu pomoc eto upravo sam poslo trawisu da admini vide pm od 1337 i veci
[Vrh] Go down
~!MuzA!~

~!MuzA!~


Broj postova : 24
Join date : 02.03.2009

:::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: Empty
PostajNaslov: Re: :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::   :::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 4:35 pm

Ovako..trawis reko si da se prijavim za scripting team.......pa...onda.neznam bas sve..niti nezznam jakooo puno....ali...tu negdje znam ko trawis...malo losije........
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

:::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: Empty
PostajNaslov: Re: :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::   :::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 9:08 pm

ok...gen napravi temu Prijave za skripting Team pa se prijavite Wink
[Vrh] Go down
Bibi




Broj postova : 17
Join date : 01.03.2009

:::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: Empty
PostajNaslov: Re: :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::   :::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: I_icon_minitimepon oľu 02, 2009 10:05 pm

evo napravio sam ja nadam se da se ne ljutis xD, ovo onda moze lock jer tema ima.

LOCK
[Vrh] Go down
Sponsored content





:::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: Empty
PostajNaslov: Re: :::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::   :::Trazimo ODLICNOG skriptera....:::: I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
:::Trazimo ODLICNOG skriptera....::::
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CroMafia SA:MP Server :: Server & Forum :: Skriptanje i Skripte-
Forum(o)Bir: