CroMafia SA:MP Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroMafia SA:MP Server

Forum CroMafia servera
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prijave za Admine servera

Go down 
+4
emir_96
Dragon
RaCeR
Trawis
8 posters
Autor/icaPoruka
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 12:40 pm

evo kao što naslov kaže.....svi trenutni administartori će izgubit admina.....sad opcija je sljedeća..


tko želi bit admin mora napisat svoju biografiju(mali neki sastavak o sebi i tako nešto)
primaju se 3 admina....no ako neki od ta 3 admina izgubi bit će rezerva admina no vidjet će te sve....tko želi nek se prijavi prjave se zatvaraju sutra navečer...tko se bude žalio može samo još dobit ban radi gnjavaže head admina!!!!ako nešto nije jasno meni na pm šaljite......i još nešto izbor će biti strog...ne smije se stavljati neki simboli tipa xD,Very Happy,Sad i to.....)
jasno?????????????????????????
sad se prijavljujte...
[Vrh] Go down
RaCeR

RaCeR


Broj postova : 25
Join date : 02.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 7:42 pm

ja sam mario...imam 17 god i ziwim u osijeku..bio sam admina na nekoliko servera i znam komande i swe to....zelio bih bit admin zato sto mi se sever cini dobar nije los swidja mi se.....ako budem admin pomagat cu swima sto zatreba....bit cu aktiwan i swe.... ja u slobodno wrijeme radim u MTA i gledam na internetu o sampu i tako dalje.hwalaa...


I ŠTA BRIŠEŠ MOJ EDIT??? sry


Zadnja promjena: RaCeR; uto oľu 24, 2009 8:30 am; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
Dragon

Dragon


Broj postova : 37
Join date : 11.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:19 pm

imam 14 god... dobar sam admin ovako igram samp 2 i pol god zelim biti admin jer imam velika iskustva koja nemogu opisat bio na velikim serverima admin pomago bi itd..volim igrat samp

SAMP 4 EVER

ovak imam hobi igranje nogometa radit gluposti po selu u tome sam najaci...ne volim skolu los sam
komp je moj najveci hobi posle skole mob isto tak nekak nevolim se svadat..psovat.ali najvise mi na zivce ide kada neko zivcira ev dosta o meni...bye



xD se ne smije stavljat u postu izbrisao sam ti to
EDIT By Trawis


ADMIN LVL 1
By Trawis


Zadnja promjena: Dragon; pet oľu 20, 2009 8:26 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
emir_96




Broj postova : 9
Join date : 16.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Prijave za admina   Prijave za Admine servera I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:24 pm

ime na serveru:emir
ime na forumu:emir_96
level na serveru:7
kakav bi bio kao admin:odlican pomagao bi drugima i ostalo, citere bi kick
iskustvo za admina:imam iskustva dovoljno
zasto bas admin na ovom serveru:zato sto je servez zakon najbolji DM server
biografia o sebi:ja sam emir i imam 13 godina samp igram vec 3 godine i volio bi biti admin na ovom serveru jer je dobar

MIHA JESI TI SLIJEP???
Rezerva za admina! By Trawis
[Vrh] Go down
RaCeR

RaCeR


Broj postova : 25
Join date : 02.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 9:08 pm

ewo jel sad dobro
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 11:02 pm

da..molim i ostale da tako napišu....slično...nemojte prepisivat!
[Vrh] Go down
Vortex

Vortex


Broj postova : 19
Join date : 08.03.2009
Age : 34

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 11:22 am

Ime na serveru[V]Vortex
Godine:18
Lvl:4
Iskustvo: veliko

Ovako, igram samp vec 2 ili 3 godine...Igrao sam na dosta servera i poznajem sva njihova pravila...Znam sve admin komande i bio sam admin na 5-6 servera...Imam 18 god sto je jednako veliko iskustvo...Kao admin bih pomagao svim igracima i kad bude trebalo banat citera tu sam...Igram na ovom serveru možda nekoliko sedminca a možda i manje...Mislim da zaslužujem velik adm lvl jer jako poznajem ovaj server i pravila i sve admin komande...

ALI EVO JEDNOG MALOG PROBLEMA...SA MOJIM NICKOM VORTEX NEMOGU ULAZITI JER MI JE NEKO PROMIJENIO SIFRU...PA BIH VAS MOLIO DA MI OBRIŠETE MOJ ACC PA DA SE PONOVO REGAM I DA MI VRATITE STATS...Hvala!!

DOBIO SI ADMINA OD HEAD ADMINA(FACE) LIFELINE!
(LVL 3)
[Vrh] Go down
mALLA GARAWA




Broj postova : 1
Join date : 21.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:08 pm

Nick:MalaGaraw
Iskustvo:Veliko bio admin na raznim serverima drzim svoj cs server
Zasto bas vi:Zato sto sam iskusan admin i znam da rukujem sa komandama
Igram koliko godina:igram 2 godine samp
Godine:16


LINK GOVORI SVE,MISLIM BANAT HEAD ADMIN BEZ RAZLOGA NEMA SMISLA!!BYE BYE ADMIN
Prijave za Admine servera Samp04166th

By Trawis
[Vrh] Go down
Yikwo




Broj postova : 18
Join date : 28.02.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 6:51 pm

Owako ja sam Yikwo imam 13 god iz Srbije sam..igram samp oko 5 meseci...na cromafiji igram od kad me gen zvao.....Kao admina sam valjda dobar...imao sam 1 sjeban slucaj...itd...8 lvl sam u igri...znam da rukujem komandama...imam iskustva s adminima..i tako...eto nadam se da cu dobit admina...vi odlucite...



ADMIN LVL 2
By Trawis
[Vrh] Go down
Kostur_




Broj postova : 2
Join date : 01.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 6:53 pm

ZzZ ja sam Kostur iz makedonije imam 14 god igram CS i sa-mp i hocu da imam admina na CroMafia DM server ...


DA SI NEKAD NA SERVERU MOŽDA BI I DOBIO OVAK...
By Trawis
[Vrh] Go down
Trawis
Admin
Trawis


Broj postova : 42
Join date : 24.02.2009
Age : 30

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 9:53 pm

Prijave Zatvorene LOCK
[Vrh] Go down
Kostur_




Broj postova : 2
Join date : 01.03.2009

Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitimeuto oľu 24, 2009 9:49 pm

ZzZZzZZ Trawise pa ja nemogu 24 sati da sam na serveru i ja moram da ucim imam svoi posao ok i malo u pravo igrao sam i u drugi serverima ali ok sad cu da igram sve na tvoi server i tako da mogu admina da dobijem A???
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijave za Admine servera Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine servera   Prijave za Admine servera I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijave za Admine servera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» IP Servera
» PRAVILA SERVERA!
» OBAVEZNO PROCITATI(za Admine foruma(Trawis,Miha))
» prijave za pd
» Prijave Za Groove_Boyz mafiju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CroMafia SA:MP Server :: Server & Forum :: Prijave za...-
Forum(o)Bir: